Umíme to taky! A levněji.

Když už jsem jednou zhlédl online komentování, nedalo mi to a zkusil jsem si to i já. Bohužel, měli jsme trochu problémy s technikou a s datovým tokem, takže nakonec z našeho přenosu zbylo jen torzo, které jsem musel doplnit „ručně“.
Ale klídek…postupně se zlepšujeme :mrknuti: ….

Kliknutím na šipky doprava a doleva na obrázku se posunete vpřed/vzad.

 

4.6 20 hlasů
Hodnocení článku
Líbí se Vám tento článek? Sdílejte ho pomocí tlačítek níže. Děkujeme :mrknuti:
Upozorňování
Upozornit na
guest
8 komentářů
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš Krajina

Úžasný přenos! Konečně šachový web, kde se snoubí vyzrálé šachové zpravodajství a skvělé analýzy se šachovým humorem. Od doby vydání již historické knihy „Šachy s úsměvem“ jsem se tak nezasmál. Bravo synci!!

Jan Jílek

Jsem rád, že se líbí, ale toto jde čistě za Lubošem, myšlenka i realizace. Chválit ho nebudu, ještě by se červenal a mohlo by být zle :mrknuti: ale jinak jsme TÝM a ještě ke všemu SUPER :smich:

Rob K

Priste prosim o usporadani nekomentovane simultalky (wokna jsou previt ) 3000 sachystu proti celemu stabu HaL 2 sekundy na partii . Bude to super bude to pro nas bude to krasne . Uzijeme si to dik moc

Luboš Zimniok

Simultánka se mnou bude proti celému štábu v čele se mnou. Vítěz simultánky bude mít šanci zvítězit v simultánce která bude finále se mnou a postoupí do velkého finále kde nastoupí proti vítězi finále co postoupil a bude hrát simultánku proti všem co vyhráli finále. A bude to zábava pro všecny to vám slibujeme  :libam: . Vy pro nás, my pro VÁS!!!  :valim-se-smichy:  :valim-se-smichy:  :valim-se-smichy: 

Rob K

Parádní přenos dík skvělá práce boží . Krásné moc krásné konečně kvalitní přenos vynikající komentář a technicka stránka jedna báseň ani jednou se mi to necuklo 😀 . Chlapi jen tak dál tohle nemá konkurenci doufám že přenosu bude spousta z těch největších akcích a hlavně pro nás. Vím že to nedelate pro sebe ale celý šachový svět bude to krásné budem tady všichni spolu šťastní a krásní 😀

Dik ! !

Karel Jan Adamus

Vážení….tak toto je úplná bomba:-)))))

Karel Jan Adamus

Vážení….tak toto je paráda:-)

Jirka Kadlec

Luboši, to je nádhera! :smich: Smál jsem se, až jsem se za břicho popadal, děkuju za krásné ráno! :palec-nahoru: 

8
0
Zajímá nás co si myslíte, směle komentujte.x
()
x