MČR mládeže v Jeseníkách: Cinklo stříbro a bronz!

Po týdnu neskutečně náročných, napínových, bojovných partií dobojováno.
Vládík Veverka z ŠK Teplice porazil vedoucího hráče a vydobyl stříbro v H12.
Martin Mikulka z Spartaku Ústí porazil průběžně druhého hráče a má bronz v H10.Foto v záhlaví dvou medailistů  Více než jednu medaili měl náš kraj naposledy v roce 2012.
Linda Slívová z ŠK Teplice porazila průběžně druhou hráčku a poskočila z 9. místa na 6. v D12.Foto Lindy a našich medailistů
Filip Dolenský z Spartku Ústí bojuje nejdelší partii dne a nakonec ve druhé časovce prohrává, i tak hezké 8.místo v H14.
Dan Werner se 4 body končí 15. a Franta Mrkvan se 3 body 21. (oba H14, Spartak Ústí).
V kategoriích chlapců startovalo 24 finalistů. V H10 i v H12 měli na 1.-4.místě všichni 6,5 bodu. V H12 rozhodly vzájemné zápasy (všichni spolu hráli), v H10 „BH -1“ (minitabulka vzájemných nebyla kompletní).
Vládík měl 2 z 3 v minitabulce, když porazil bronzového a remizoval s mistrem ČR a se čtvrtým. Martin dokonce porazil mistra ČR (to když měl v 7.kole o 2 body méně) a s vicemistrem remizoval, když Martin viděl výhru správným tahem v pěšcovce, ale přešáhl se na jiného pěšce.
Výsledky, partie.  Foto z oslavy zmrzlinovými poháry  Připravujeme podrobnosti během 30.6., viz číst dál